Update Kappers-cao

Leden van FNV MOOI hebben vandaag een nieuwsbrief ontvangen. Hierin bedanken wij onze leden voor de steun op de nieuwe cao én voor de kritische noot die we meenemen in de volgende onderhandelingen.

Loonsverhoging
Het is lastig om goede afspraken te maken waar alle partijen zich in kunnen vinden. Wij zijn blij dat we kans zagen ook dit keer een loonsverhoging af te spreken die hoger ligt dan het landelijk gemiddelde. Maar ook de andere verbeteringen waren nodig om deze cao voor te kunnen leggen aan onze leden.

Akkoord ministerie van SZW
FNV MOOI is blij dat het merendeel van de kapper-werknemers leden akkoord is met de onderhandelingsresultaten die wij samen met sociale partners hebben bereikt. Het is nu wachten op het akkoord en de algemeen verbindendverklaring van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) op de cao-afspraken.

Lees hier meer over de afspraken uit de nieuwe Kappers-cao die 1 juli ingaat: https://fnvmooi.nl/nieuws/onderhandelingsresultaat-bereikt-over-kappers-cao/

 • Vraag
  aan FNV MOOI?

  • Bel 030 - 23 14 221
  • Stel je vraag per e-mail
 • Word lid
  van FNV MOOI

  • Hulp & advies
  • Kortingen op producten
  • Antwoorden op al je vragen
  Klik hier