Leden FNV MOOI akkoord met kappers-cao

Leden van FNV MOOI hebben vandaag een nieuwsbrief ontvangen. Hierin bedanken wij onze leden voor de steun op de nieuwe cao én voor de kritische noot die we meenemen in de volgende onderhandelingen.

Loonsverhoging en kritische noot
Het is lastig om goede afspraken te maken waar alle partijen zich in kunnen vinden. Wij zijn blij dat we kans zagen een loonsverhoging van 4,5% af te spreken die ook van toepassing is op de toeslagen. Een loonsverhoging die hoger ligt dan wat tot nu toe gebruikelijk is. Wij gaan de kritische reacties meenemen in de onderhandelingen van de volgende cao. Deze onderhandelingen gaan medio 2023 van start. Uiteraard zullen wij onze leden hier ook weer bij betrekken en vragen hoe zij t.z.t. tegen bepaalde zaken aankijken die we mee kunnen nemen in de onderhandelingen.

Akkoord ministerie van SZW
FNV MOOI is blij dat de meeste kapper-werknemers akkoord zijn met de onderhandelingsresultaten die wij samen met sociale partners hebben bereikt. Het is nu wachten op het akkoord en de algemeen verbindendverklaring van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) op de cao-afspraken.

Lees hier meer over de afspraken uit de nieuwe kappers-cao die 1 juli ingaat: https://fnvmooi.nl/nieuwe-kappers-cao-2/.

 

 • Vraag
  aan FNV MOOI?

  • Bel 030 - 23 14 221
  • Stel je vraag per e-mail
 • Word lid
  van FNV MOOI

  • Hulp & advies
  • Kortingen op producten
  • Antwoorden op al je vragen
  Klik hier